Przyłączamy się do pomocy dla małej Zosi.

Nasza Organizacja Międzyzakładowa NSZZ “Solidarność” PKN ORLEN S.A. otrzymała nominację do wzięcia udziału w charytatywnym wyzwaniu, którego celem jest zbiórka środków pieniężnych na leczenie małej Zosi.

Z wielkim zaangażowaniem i radością włączamy się w ogólnopolską akcję pomocy dla Zosi Paczwy, która cierpi na rdzeniowy zanik mięśni typu 1. Potrzebna jest ogromna kwota, bo prawie 10 mln zł aby zakupić i podać lek. Dziewczynka ma szansę na terapię w Polsce, w Lublinie. Trzeba zebrać jednak 9,5 mln złotych, a do tej pory udało się zgromadzić zaledwie 40% kwoty potrzebnej na Jej leczenie.

Zbiórka jest prowadzona za pośrednictwem fundacji Siepomaga. Grupa na Facebooku, na której wystawiane są licytacje, liczy już blisko 35 tys. osób. Organizowane są przeróżne akcje i turnieje.

Zapraszamy członków i wszystkich naszych sympatyków do wyzwania – spotykamy się we środę 12 sierpnia o godz. 15.00 przed budynkiem 06. Zasady są proste – wystarczy wykonać 10 pompek lub przysiadów, by dorzuci​ć swoją cegiełkę do zbiórki.

Zachęcamy wszystkich do włączenia się do akcji i wsparcia zbiórki pieniążków na leczenie Zosi.

Dziękujemy tym wszystkich co chcą pomóc. https://www.facebook.com/Waleczna-Zosia-103706551307828/Nasza

Podziel się ze znajomymi:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin