Publikacja Kroniki ORGANIZACJI MIĘDZYZAKŁADOWEJ NSZZ „SOLIDARNOŚĆ” PKN ORLEN S.A.

Koleżanki i Koledzy

Informujemy, że w dniu 24 marca 2017 roku nasz Kolega Marek Warzycki przekazał dla naszego Związku następujące kroniki:

• KRONIKĘ REGIONU PŁOCKIEGO NSZZ „SOLIDARNOŚĆ” 1980 – 2016 na pamiątkę DLA ORGANIZACJI MIĘDZYZAKŁADOWEJ NSZZ „SOLIDARNOŚĆ” PKN ORLEN S.A.
  • KRONIKĘ ORGANIZACJI MIĘDZYZAKŁADOWEJ NSZZ „SOLIDARNOŚĆ” PKN ORLEN S.A. z dnia 16.03.2017 r. wraz z  Z ZAKŁADKĄ / wersja jednolita – zmieniona z obszerną fotogalerią, również w wersji elektronicznej. Autor zmodyfikował i przygotował kronikę do opublikowania. Wydawcą jest Organizacja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” PKN ORLEN S.A. Książka ma nadany numer ISBN 978-83-948951-0-5. Druk: MEDIAKOLOR przy ulicy Podchorążych 11 w Płocku.
  • Na naszej stronie internetowej zamieszczona jest Kronika SKPN – KSPN.
  • Ponadto przekazał materiały archiwalne wraz ze zdjęciami.

Autorem wyżej wymienionych kronik jest Kolega Marek Warzycki.

Kroniki zostały sporządzone na podstawie dokumentów w celu zachowania pamięci o ludziach Solidarności i oddania hołdu tym, których nie ma pośród Nas.

Członkowie naszego Związku mogą otrzymać kronikę w wersji elektronicznej na prywatne adresy email i nośniki w Biurze OM NSZZ „Solidarność” PKN ORLEN S.A. lub od Autora Marka Warzyckiego, kontakt – marek_warzycki@o2.pl