Wypłata nagrody świątecznej.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, pracownicy PKN ORLEN otrzymają nagrodę świąteczną w wysokości 1500 złotych brutto. Zostanie ona wypłacona w dniu 7 grudnia br.
Przypomnijmy, że pierwsza nagroda świąteczna w tej samej wysokości została wypłacona w marcu tego roku. Obie nagrody są wynikiem „Porozumienia zbiorowego w sprawie przyrostu przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia na rok 2021 w PKN ORLEN” zawartego z organizacjami związkowymi w marcu br.
Nagroda świąteczna zostanie wypłacona pracownikom zatrudnionym w PKN ORLEN w dniu wypłaty nagrody, proporcjonalnie do wymiaru etatu, z wyłączeniem Dyrektorów bezpośrednio podległych Członkom Zarządu oraz osób przebywających na urlopach bezpłatnych i wychowawczych lub pracowników będących w okresie wypowiedzenia umowy o pracę.