Zakończenie negocjacji płacowych w Spółkach GK.

W tym tygodniu zakończyliśmy negocjacje płacowe na 2021 rok w ostatniej ze Spółek Grupy Kapitałowej, które obejmujemy swoją działalnością.

Pomimo trudnych warunków, gdzie negocjacje prowadzone były w formie telekonferencji, udało nam się zawrzeć dobre porozumienia. Cieszy nas fakt, iż deklaracje dotyczące solidaryzmu jakie padły podczas negocjacji płacowych w PKN ORLEN miały swoje przełożenie na  negocjacje w Spółkach GK.  Warunki porozumień zostały wynegocjowane na podobnym poziomie, różnią się nieznacznie wysokością nagród jednorazowych, natomiast kwoty podwyżek obligatoryjnych są takie same – jedynie terminy ich wprowadzenia są inne. Stały element porozumienia – karta zakupowa  w tej samej wysokości 515 zł dla pracowników wszystkich spółek. Tym samym nie ma podziału na pracowników spółek biedniejszych i bogatszych, za co jesteśmy wdzięczni Pracodawcom.

Otrzymaliśmy sygnały od naszych członków i nie tylko, że podpisane porozumienia są satysfakcjonujące i spełniają oczekiwania pracowników Spółek.

Podziel się ze znajomymi:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin