Zosia.

Pomagamy Zosi, a TY??

O walecznej Zosi słyszał już każdy, ale nie każdy wie, że Jej stan ostatnio się pogorszył i Zosia przebywa w szpitalu w Warszawie… Mamy coraz mniej czasu, ale też już i coraz mniej pieniędzy brakuje, by Zosia w końcu dostała lek i pokonała chorobę SMA1.

Działając wspólnie – Biuro Ochrony Środowiska, Obszar HR i ORLEN CUK organizują 15.09.2020 r. ogólnozakładową akcję wsparcia ZOSI.

We wtorek 15.09.2020 r. w czterech lokalizacjach – BRAMIE nr II Zakładu Produkcyjnego, w budynku CUK (ul. Łukasiewicza 39), Centrum Administracji i budynku SENATOR w Warszawie w określonych godzinach odbędzie się zbiórka gadżetów i przedmiotów, które zostaną przekazane Armii Walecznej Zosi na licytację internetową na Facebook-u (Licytacje dla Zosi z SMA1). Jednocześnie prowadzona będzie zbiórka pieniędzy do puszek i plastikowych korków.

Od 18 września zostanie uruchomiona wewnątrzzakładowa platforma „Kiermasz charytatywny on-line #biegnijzzosią” , na której sami pracownicy bezpośrednio będą mogli wystawić na sprzedaż różne przedmioty, a dochód ze sprzedaży zasili konto Zosi na stronie www.siepomaga.pl/waleczna-zosia. Szczegółowe zasady dotyczące kiermaszu on-line zostaną zakomunikowane odrębnie. 

Szczegóły dotyczące zbiórki:

Data: 15.09.2020 r.

Lokalizacja:

  1. Brama nr II Zakładu Produkcyjnego – godz. 5:30 – 16:00
  2. Centrum Administracji – hol przy stołówce – godz. 10.00 – 14.00
  3. Senator w Warszawie – główne wejście do budynku od ul. Bielańskiej – godz. 11:00 – 14:00
  4. Centrum Usług Korporacyjnych (ul. Łukasiewicza 39) – hol przy recepcji – godz. 10:00 – 15:00

Data: 17.09.2020 r.

Rozpoczną się licytacje zebranych przedmiotów na Facebook’u na stronie: https://www.facebook.com/groups/519525308709756/about

Zachęcamy do przynoszenia produktów takich jak m.in.:

pamiątkowe gadżety, kolekcjonerskie przedmioty, książki z autografami, elektronika, niewykorzystane vouchery, zaproszenia i bilety na koncerty, karty podarunkowe, gry komputerowe, gadżety sportowe, kosmetyki, pamiątki z wakacji, akcesoria domowe.

Niestety ze względów epidemiologicznych nie możemy przyjmować zabawek, zwłaszcza tych pluszowych.

Gorąco zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji!!! Każdy, nawet najmniejszy gest ma znaczenie! Zosia to mała dziewczynka, na którą czeka całe życie. Działając razem, możemy jej pomóc rozpocząć tę drogę w zdrowiu!

Podziel się ze znajomymi:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin