INFORMUJEMY, IŻ NIE WYRAŻAMY ZGODY NA WYKORZYSTYWANIE FRAGMENTÓW LUB CAŁOŚCI NASZYCH INFORMACJI
PRZEZ PODMIOTY ZEWNĘTRZNE BEZ ZGODY I AUTORYZACJI WŁADZ ZWIĄZKU

Komisja Międzyzakładowa

Komisja Międzyzakładowa

NSZZ  “Solidarność”

PKN ORLEN S.A.

kadencja 2018 – 2022

 

  1. Balkowski Marek – PKN ORLEN Administracja
  2. Borkowska Marlena – ORLEN Eko Sp. z o.o.
  3. Borowski Dariusz – PKN ORLEN Inwestycje
  4. Chojnacki Mieczysław – ORLEN KolTrans Sp. z o.o.
  5. Chwalisz Sławomir – PKN ORLEN PP12
  6. Domaradzki Ryszard – ORLEN Projekt S.A.
  7. Dudkiewicz Monika – ORLEN Paliwa Oddział Gaz Sp. z o.o.
  8. Filipowicz Zbigniew – PKN ORLEN – BP02 Widełka
  9. Frydrychowska Wiesława – Wiceprzewodnicząca
  10. Gierczak Adam – PKN ORLEN UNB
  11. Gołębiowska Wanda –  ORLEN Medica Sp. z o.o.
  12. Jańczy Jan – Orlen Budonaft Sp. z o.o.
  13. Jasiński Zbigniew – AMLUX Sp. z o.o.
  14. Kleczkowski Henryk –  Przewodniczący
  15. Kubicz Krzysztof – PETROTEL Sp. z o.o.
  16. Kurtys Dariusz – PKN ORLEN Zakład CCGT Włocławek
  17. Lewandowski Jacek – PKN ORLEN Prewencja
  18. Łęcki Rafał – PKN ORLEN Północ
  19. Martynowski Witold – PKN ORLEN SWP
  20. Mokrzanowska Elżbieta – PKN ORLEN Zakupy
  21. Nawrot Tadeusz – ORLEN Centrum Usług Korporacyjnych Sp. z o.o.
  22. Nowakowski Mirosław– PKN ORLEN WED
  23. Okupski Andrzej – Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o.
  24. Ozdowski Krzysztof – PKN ORLEN Sprzedaż
  25. Ploch Halina – PKN ORLEN Południe
  26. Rogowicz-Krzeszewska Małgorzata – Centrum Edukacji Sp. z o.o.
  27. Siarkowski Honoriusz – PKN ORLEN PR6
  28. Skibińska Jolanta – S.U. Krystynka
  29. Tokarczyk Jerzy – Klub Seniora
  30. Walaszczyk Włodzimierz – PKN ORLEN Wschód
  31. Wiśniewski Dariusz – ORLEN Ochrona Sp. z o.o.
  32. Zdrojewski Sławomir – ORLEN Administracja Sp. z o.o.
  33. Zieliński Sylwester –  EnergoRem Płock Sp. z o.o.

Podziel się ze znajomymi:Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin