Akcja promocyjna dla członków Związku z okazji 40-lecia NSZZ “Solidarność”.

Jesteś Członkiem NSZZ „Solidarność”?

Dostaniesz bon na urlop o wartości 200 zł!

Oto szczegóły:

– Warunkiem otrzymania bonu jest posiadanie elektronicznej legitymacji związkowej,

– Bony można wykorzystać w terminie od 1.08.2020 r. do 31.07.2021 r.

– Bon upoważnia do rabatu 200 zł na usługi noclegu, pełnego wyżywienia (śniadanie, obiad, kolacja, bądź zamiennie śniadanie i obiadokolacja) oraz zabiegi w Centrum Odnowy Biologicznej.

– Bon można zrealizować w następujących ośrodkach należących do DOMS Sp. z o.o.:

– Rezerwacji pobytu można dokonywać on-line na stronach internetowych obiektów lub telefonicznie w recepcji ośrodków. W trakcie rezerwacji należy poinformować o chęci skorzystania z bonu. Rezerwując poprzez Booking lub inne portale pośredniczące, nie będzie możliwości realizacji bonu.

– Dodatkowo właściciel legitymacji po okazaniu jej w recepcji w dniu przyjazdu otrzyma dodatkowo 10 % rabatu. Rabatu nie otrzymują osoby towarzyszące, chyba że posiadają własną elektroniczną legitymację NSZZ „Solidarność”.

– Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja (minimum 3 dni przed pobytem) ze względu na ograniczoną ilość miejsc organizator zastrzega możliwość odmówienia przyjęcia w podanym terminie i zaproponowania najbliższego wolnego terminu.

– Realizacja bonu wymaga pobytu minimum dwóch nocy z pełnym wyżywieniem.

– Bon nie podlega wymianie na gotówkę lub inne świadczenia.

– Jedna osoba nie może posiadać więcej niż jeden bon.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Biurem naszej Organizacji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” PKN ORLEN S.A.