Karta Paliwowo Zakupowa dla Pracowników PKN ORLEN S.A.

Rozpoczęto działania w celu uruchomienia dla Pracowników PKN ORLEN S.A. Karty Paliwowo/Zakupowej, umożliwiającej dokonywanie zakupów paliw, towarów pozapaliwowych i usług na stacjach paliw PKN ORLEN S.A. w ramach określonego limitu.  W bieżącym roku wartość Karty wynosić będzie 470 zł.

Proces uruchomienia Karty Paliwowo/Zakupowej, polegał będzie na:

  • doładowaniu Kart, które dystrybuowane były wśród Pracowników w czerwcu 2015 i 2016 r. (z uwagi na okres ważności otrzymanej wówczas Karty tj. 30.06.2020 r.);
  • dystrybucji nowych Kart do Pracowników, którzy zostali zatrudnieni w PKN ORLEN S.A. w okresie 2 marca 2016 r. – 1 marca 2017 r. i pozostawać będą w zatrudnieniu na dzień aktywacji Karty (czerwiec 2017 r.)

 Uruchomienie środków na Karcie Paliwowo/Zakupowej nastąpi w terminie do 30 czerwca 2017 r.

Ważnym jest, aby osoby, które nie posiadają wcześniej otrzymanych Kart skontaktowały się z Zespołem Obsługi Bezpośredniej, w terminie do 10.05.2017 r. w celu wydania nowej Karty. W przypadku nie zgłoszenia tego faktu do Zespołu Obsługi Bezpośredniej, doładowanie nastąpi na Kartę, którą pracownik otrzymał w 2015 r. lub 2016 r.

Ponadto Pracownicy, którzy:

  • chcą otrzymać doładowanie poprzednio otrzymanej Karty lub otrzymać nową Kartę, zobowiązani będą do złożenia oświadczenia o doliczeniu wartości Karty do przychodu. Oświadczenie takie zostanie przesłane indywidualnie do pracowników (poprzez kierowników komórek organizacyjnych) w terminie późniejszym.
  • nie wyrażą zgody na: otrzymanie doładowania lub nowej Karty w bieżącym roku, zobowiązani będą do złożenia oświadczenia w tym zakresie, w terminie  do 09.06.2017 r. do Zespołu Obsługi Bezpośredniej.

W przypadku ewentualnych pytań do dyspozycji Pracowników jest  Biuro Obsługi Pracowników/Zespół Obsługi Bezpośredniej, ORLEN Centrum Usług Korporacyjnych Sp. z o.o.

Podziel się ze znajomymi:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin