Brak odpowiedzi PKN ORLEN S.A. na pismo ws wypłaty jednorazowej nagrody dla Pracowników Spółki.

W dniu 21 września 2017 r. Organizacja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” PKN ORLEN S.A. wspólnie z Międzyzakładowym Związkiem Zawodowym Pracowników Ruchu Ciągłego w Grupie Kapitałowej PKN ORLEN S.A. oraz  Międzyzakładowym Branżowym Związkiem Zawodowym w Grupie Kapitałowej PKN ORLEN S.A.  skierowała wniosek do Zarządu PKN ORLEN S.A.  w sprawie wypłaty nagrody jednorazowej dla Pracowników Spółki.

Temat ten sygnalizowaliśmy już wcześniej przy okazji wielu spotkań, ale napisaliśmy oficjalne pismo, na które do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi.

Mamy mnóstwo telefonów od naszych członków oraz pracowników PKN ORLEN S.A. oburzonych faktem potraktowania naszego wniosku bez odpowiedzi. My również uważamy, że Pracodawca takiej formalnej odpowiedzi powinien udzielić, niezależnie od decyzji, jaką podjął w tej sprawie.

Dowiadujemy się z mediów o dalszym wzroście sprzedaży i rekordowych wynikach Koncernu po III kwartale br., o tym, że Spółka wypłaciła swoim akcjonariuszom najwyższą w historii dywidendę.

Szkoda tylko, że odnotowując tak wysoki wynik finansowy, Zarząd nie potrafi wygospodarować pieniędzy, aby podziękować załodze za jego wypracowanie i wkład w osiągnięcie tego wysokiego wyniku.

Podziel się ze znajomymi:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin