CM MEDICA wznawia wykonywanie badań okresowych.

Badania z zakresu medycyny pracy będą realizowane przy zachowaniu reżimu sanitarnego i procedur, które zostały opracowane i wdrożone w momencie ogłoszenia stanu epidemii. Pracownicy, udający się na te badania, będą korzystali z odrębnego, wyznaczonego dla nich wejścia do przychodni przy ul. Chemików 7 (przy wejściu głównym znajdują się oznaczenia). Będą mieli wykonywany pomiar temperatury ciała, dezynfekcję rąk oraz zostaną poproszeni o wypełnienie ankiety wstępnej.

​Terminy konsultacji i badań nie będą kolidowały z wizytami innych pacjentów przychodni. Umawianie terminów badań będzie się odbywało jak dotychczas przez poradnię medycyny pracy tel. 24 364 70 00 wew.4, mail:medycyna.pracy@cmmedica.pl.

Pracownicy udający się na badania okresowe, są zobowiązani do bezwzględnego przestrzegania zaleceń dotyczących stosowania środków ochrony osobistej, zachowania dystansu oraz minimalizowania zachowań mogących być źródłem potencjalnego zakażenia. Proszeni są także o zgłaszanie się do przychodni nie wcześniej niż na 10 minut przed pierwszą wyznaczoną wizytą.

Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z zapisami ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 568), po odwołaniu stanu epidemii, obowiązek wykonania badań okresowych, których ważność skończyła się po 7 marca 2020, będziemy mieli w ciągu 60 dni.

Podziel się ze znajomymi:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin