Dni Honorowego Krwiodawstwa w PKN ORLEN S.A.

Z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa w dniu 25 listopada br. w Domu Technika odbyło się uroczyste spotkanie z Krwiodawcami Grupy Kapitałowej ORLEN zrzeszonymi w Klubie Honorowych Dawców Krwi PCK przy PKN ORLEN.

W uroczystym spotkaniu wzięli również udział: kadra zarządzająca PKN ORLEN, Zarządy Spółek GK ORLEN, Prezydia Związków Zawodowych funkcjonujących w GK ORLEN, Zarządy zaprzyjaźnionych Klubów Honorowych Dawców Krwi, ksiądz Tadeusz Łebkowski, Przyjaciele i Sympatycy Klubu.

Podczas spotkania wręczono wyróżnienia za szczególne zaangażowanie w promocję idei honorowego krwiodawstwa w GK ORLEN dla:


1. Pana Prezesa Józefa Węgreckiego – Członka Zarządu ds Operacyjnych PKN ORLEN, za honorowy patronat nad mobilnymi akcjami krwiodawstwa w GK ORLEN,


2. Pani Annie Lewandowskiej-Romanowskiej – Dyrektor Biura Zarządzania Relacjami Społecznymi PKN ORLEN – za wsparcie organizacyjne działalności Klubu,


3. Pani Wioletcie Kulpie – Kierownik Działu Sponsoringu Społecznego PKN ORLEN – za wsparcie akcji krwiodawstwa w GK ORLEN – Kropelka Energii dla Niepodległej.

Krwiodawcy GK ORLEN zrzeszeni w Klubie, uczestniczący w spotkaniu otrzymali pamiątkowy dyplom z podziękowaniami za zaangażowanie w tę piękną aktywność i udział w akcjach krwiodawstwa oraz upominek.

Kierujemy podziękowania dla Honorowych Krwiodawców za piękną postawę życiową przejawiającą się w bezinteresownym geście dzielenia się cząstką siebie dla ratowania zdrowia i życia drugiego Człowieka, będącego w najwyższej potrzebie.

Podziel się ze znajomymi:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin