Komisja Trójstronna bez NSZZ “Solidarność”

W imieniu Zarządu Regionu Płockiego NSZZ „Solidarność” zapraszamy do wzięcia udziału w pikiecie organizowanej w dniu 24 października 2013 r. w Warszawie przed budynkiem Centrum Partnerstwa Społecznego „DIALOG” przy ul. Limanowskiego 23.

Tego dnia obradować będzie Komisja Trójstronna bez udziału Związku Zawodowego „Solidarność”. Minister pracy Władysław Kosiniak-Kamysz, jako przewodniczący Komisji Trójstronnej, zwołał na dzień 24 października posiedzenie Komisji, na którym mają zostać omówione związkowe postulaty, przedstawione podczas wrześniowego protestu w stolicy. Związki podtrzymują swoją decyzję o zawieszeniu udziału w obradach Komisji.

Planowany wyjazd na pikietę z Płocka z Placu przed Teatrem Dramatycznym o godzinie 9.00. W drodze powrotnej organizator zapewnia ciepły posiłek.

Zapisy chętnych na wyjazd, z podaniem nr PESEL, prowadzi Sekretariat Zarządu Regionu Płockiego NSZZ „Solidarność” pod nr tel. 24 262-88-33 do środy do godz. 12.00.