Komunikat ws badań okresowych.

W związku z obowiązującym od 13 marca 2020 r. stanem zagrożenia epidemicznego, jak również mając na uwadze zalecenia i wytyczne w zakresie szkoleń BHP i profilaktycznych badań lekarskich wystosowane przez Dyrektora Wykonawczego ds. Kadr PKN ORLEN SA Panią Wiolettę Kandziak, informujemy, że z dniem 20 marca 2020 r. od godziny 14.00 do odwołania stanu zagrożenia epidemicznego, Centrum Medyczne Medica Sp. z o.o. wstrzymuje wykonywanie badań okresowych i kontrolnych pracowników Grupy Kapitałowej ORLEN na terenie całego kraju. Powyższe działanie wynika również z zaleceń Ministerstwa Zdrowia, służb sanitarnych oraz stanowisk Naczelnej Izby Lekarskiej i związków pracodawców, według których należy do koniecznego minimum ograniczać wizyty pacjentów w placówkach medycznych, w tym przede wszystkim osób zdrowych, aby nie stwarzać dodatkowego narażenia na zakażenie wirusem SARS-CoV-2.

Centrum Medyczne Medica Sp. z o.o. zapewnia, że po odwołaniu stanu zagrożenia epidemicznego niezwłocznie przystąpi do realizacji badań okresowych i kontrolnych pracowników GK ORLEN kierowanych przez Pracodawcę na powyższe badania.

Ponadto Centrum Medyczne Medica Sp. z o.o. zwraca się z prośbą do pacjentów, aby ograniczyli wizyty w przychodni do niezbędnego minimum. Osobom, które planują wizytę w przychodni z powodu infekcji lub innych dolegliwości, w tym przewlekłych, zalecamy w pierwszej kolejności kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 24 364 70 00, podczas którego uzyskają wstępną poradę.

Podziel się ze znajomymi:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin