KONKURS

 alt

W imieniu Zarządu Regionu Płockiego NSZZ „Solidarność” zapraszamy do udziału w konkursie na nazwę dla tratwy zbudowanej na jubileusz XXXV lecia NSZZ „Solidarność”.

Celem konkursu jest wybór nazwy, zawierającej do dwóch wyrazów. Nazwa będzie umieszczona na tratwie podczas spływu rzeką Wisłą w dniach 7 – 28 sierpnia 2015 roku, a także na  materiałach informacyjnych, promocyjnych, reklamowych takich, jak m.in. plakaty, foldery, billboardy, roll up’y, prezentacje, serwis internetowy, portale społecznościowe.

Konkurs będzie trwał od 16 do 28 lipca 2015 roku.

Zgłoszenia przyjmowane są:
– drogą e-mailową: sekretariat.plock@solidarnosc.org.pl,
– listownie na adres siedziby Regionu Płockiego NSZZ „S” (Płock, Plac Stary Rynek 5),
– osobiście ( adres wskazany wyżej),
w dni robocze w godzinach 8.00 – 16.00.
Osoba zgłaszająca propozycję nazwy winna zapoznać się z regulaminem, a rozpatrywane będą jedynie zgłoszenia opatrzone imieniem i nazwiskiem oraz danymi do kontaktu (telefon, adres zamieszkania) z dołączoną kartą zgłoszenia. Komisja konkursowa wybierze spośród zgłoszonych propozycji nazwę dla tratwy, a zwycięzca otrzyma dwie wejściówki na koncert Zespołu „Dżem” w płockim amfiteatrze w dniu 28 sierpnia 2015 roku. Propozycja nagrody nie wyklucza innych niespodzianek przygotowanych przez organizatorów.


Regulamin konkursu i karta zgłoszenia na stronie Regionu Płockiego NSZZ „Solidarność” http://solidarnoscplock.pl/

Podziel się ze znajomymi:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin