Nagrody świąteczne dla Pracowników PKN ORLEN oraz Spółek GK.

Z myślą o Pracownikach tych Spółek, w których nie zostały podpisane porozumienia płacowe na 2016 r., organizacje związkowe wynegocjowały nagrody jednorazowe wypłacane przed Świętami Bożego Narodzenia.

Pracodawcy docenili fakt, że Pracownicy z dużym zaangażowaniem włączali się we wszystkie prace i projekty realizowane przez Spółki. Niekiedy kondycja finansowa powodowała, że Pracodawcy musieli sprostać dużym wyzwaniom. Tym bardziej cieszy nas fakt, że udało się wynegocjować nagrody świąteczne:

ORLEN OCHRONA Sp. z o.o.  – dla pracowników ze stażem pracy do 1 roku będzie wypłacona kwota 300 zł, a pracownikom o stażu pracy powyżej 1 roku kwota 600 zł.

ORLEN Administracja Sp. z o.o. – nagroda od 400 do 700 zł w zależności od wysokości wynagrodzenia.

ORLEN Centrum Serwisowe Sp. z o.o.  – 700 zł

Centrum Medyczne Medica Sp. z o.o. – 700 zł

Sanatorium Uzdrowiskowe „Krystynka”Sp. z o.o. – 750 zł

W pozostałych Spółkach nagrody wypłacane są zgodnie z wynegocjowanymi przez organizacje związkowe porozumieniami. I tak np. w PKN ORLEN S.A. nagroda zostanie wypłacona zgodnie z regulującymi to przepisami w wysokości 1500 złotych brutto, proporcjonalnie do wymiaru etatu, z wyłączeniem Dyrektorów raportujących bezpośrednio do Zarządu oraz osób przebywających na urlopach bezpłatnych i wychowawczych. Jest to wyraz docenienia dobrze pełnionych przez pracowników obowiązków, co przekłada się także na osiągane przez firmę wyniki finansowe.

Organizacja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” PKN ORLEN S.A. kończy powoli akcję świąteczną rozprowadzania upominków świątecznych dla wszystkich naszych członków. Ci z Państwa, którzy jeszcze nie otrzymali prezentu proszeni są o zgłaszanie się do naszego Biura – Budynek 06, pok.20.

Podziel się ze znajomymi:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin