OFERTY dla członków NSZZ „Solidarność” PKN ORLEN S.A.

Jesteś członkiem Organizacji Międzyzakładowej NSZZ “Solidarność” PKN ORLEN S.A. ?

MASZ TANIEJ!

Przykładowe rabaty dla członków Związku udzielane są na podstawie legitymacji związkowej lub karty rabatowej solkarta.

Szczegóły w naszym Biurze: Budynek 06, pok. 20. ZAPRASZAMY.

INTERFERIE

INTERFERIE to działająca od 20 lat największa na Dolnym Śląsku sieć ośrodków wypoczynkowych i hoteli, które zlokalizowane są nad Morzem Bałtyckim i w Sudetach. W zasobach Grupy INTERFERIE znajduje się ponad 2.100 miejsc noclegowych w najatrakcyjniejszych polskich kurortach.
Grupa INTERFERIE obejmuje obiekty należące do INTERFERIE S.A., położone w Świnoujściu, Kołobrzegu, Ustroniu Morskim, Dąbkach, Świeradowie-Zdroju i Szklarskiej Porębie, a także czterogwiazdkowy, komfortowy hotel w Świnoujściu, należący do INTERFERIE Medical SPA Sp. z o.o.

Oferty przygotowywane są specjalnie dla Członków NSZZ „Solidarność” PKN ORLEN S.A., w razie chęci skorzystania z oferty, KONIECZNE JEST wydrukowanie oferty, która Państwa interesuje i z tą ofertą udanie się do recepcji danego ośrodka wypoczynkowego.

Oferty na miesiąc czerwiec:

IF_KGHM_A4_01aIF_KGHM_A4_01a