ORLEN Olimpiada i Dzień Chemika.

W czwartek 12 maja br. organizacje związkowe spotkały się z przedstawicielami PKN ORLEN odnośnie organizacji i wydarzeń, jakie będą towarzyszyły tegorocznej ORLEN Olimpiadzie i Dniom Chemika.

Po 2 latach wraca nazwa Dni Chemika. Upór organizacji związkowych i starania o pamięć i zachowanie tej tradycyjnej nazwy przyniosły w końcu efekty i spotkały się ze zrozumieniem obecnych przedstawicieli strony pracodawcy. Jest to pozytywny gest i ukłon w stronę całej załogi.

Program tegorocznych obchodów w skrócie przedstawia się następująco:

Sobota 11 czerwca br. ma być dniem pełnym sportu i sportowych zmagań w ramach ORLEN OLIMPIADY. Dzień zakończy się koncertem zespołu ,,Bracia” i Krzysztofa Cugowskiego. Początek koncertu o godz. 20.30.

W niedzielę 12 czerwca obchodzimy Dzień Chemika, gdzie poza drobnymi zabawami dla dzieci i strefą cateringową,  transmisją meczu z Mistrzostw Europy Polska – Irlandia o godz. 18.00,  odbędą się koncerty: zespołu T. Love i Bonnie Tyler. Początek koncertu około godz. 20.30. Wieczór zakończy pokaz sztucznych ogni.

Niedziela będzie dniem otwartym dla wszystkich, w tym dla mieszkańców Płocka.