Ostatnie pożegnanie….

Z głębokim smutkiem i bólem przyjęliśmy wiadomość, że 12 lipca br. zmarł nagle nasz kolega Mirosław Biernot, działacz NSZZ „Solidarności” Spółki Lotos Terminale w Czechowicach-Dziedzicach. Miał zaledwie 49 lat.

Mirosław Biernot był przewodniczącym Międzyzakładowej Organizacji Związkowej NSZZ „Solidarność” czechowickiej spółki Lotos Terminale w trudnych czasach przekształceń spółek Grupy Lotos i związanych z tym zawirowań. Był także członkiem Regionalnej Komisji Rewizyjnej NSZZ „Solidarność” w latach 2006-2018 (w ostatniej kadencji pełnił funkcję wiceprzewodniczącego RKR). W czerwcu br. w trakcie zjazdu podbeskidzkiej “Solidarności” został wybrany do Zarządu Regionu Podbeskidzie NSZZ „Solidarność”. Także w tym roku został przewodniczącym Krajowej Sekcji Przemysłu Naftowego NSZZ „Solidarność” oraz członkiem Prezydium Sekretariatu Przemysłu Chemicznego NSZZ “Solidarność”.

Rodzinie, wszystkim przyjaciołom i współpracownikom Zmarłego składamy wyrazy szczerego współczucia i solidarności w bólu.

Dziś, 16 lipca br. o godz. 14.30 odbędą się uroczystości pogrzebowe w Kościele Św. Katarzyny w Czechowicach – Dziedzicach.

Pokój Jego duszy.

 

 

Podziel się ze znajomymi:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin