Pikniki i integracja naszych członków w Regionach.

Za chwilę czas urlopów i wakacji 🙂 Czas ten sprzyja organizacji imprez integracyjnych, na które każdy z Was czeka 🙂

Czas szybko płynie, dlatego już teraz otrzymujemy zapytania co ze związkowym piknikiem ?

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom informujemy, iż z uwagi na duże zainteresowanie, a przede wszystkim na zwiększenie liczebności naszej organizacji związkowej, planujemy zorganizować dwa pikniki dla członków naszej organizacji. Chcielibyśmy również, aby osoby pracujące na zmiany miały możliwość uczestniczenia w naszych spotkaniach.

Termin pierwszego pikniku to 16 czerwca br., natomiast drugi zorganizowany zostanie po wakacjach 1 września br. Miejsce naszej integracji to Zielony Ogródek Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Płocku, Plac Dąbrowskiego 2A.

Zapisy na pierwszy termin pikniku będziemy prowadzić od 8 maja br. zapraszamy zatem do Biura Związku w celu dopełnienia formalności związanych z zapisem.

Wpisowe to 40 zł dla członka związku i 60 zł dla osoby towarzyszącej.

Oczywiście można tylko raz uczestniczyć w pikniku.

W przypadku gdy będziemy dysponowali wolnymi miejscami, zainteresowane osoby po uiszczeniu wpłaty w pełnej wysokości jaką zaproponowała nam firma cateringowa będą mogły uczestniczyć w pikniku kolejny raz.

Dodatkowo informujemy, iż członkowie naszej organizacji spoza Płocka mogą integrować się na piknikach w Regionach – zachęcamy do spotkań w szerszym gronie, łączenia pracowników różnych spółek. My pokrywamy koszty takiego spotkania w wysokości 75 zł/os.

Szczegóły (zasady dofinansowania do integracji) udziela Biuro naszego związku – osoby zainteresowane prosimy o kontakt.