Początek szczepień przeciwko COVID-19 dla pracowników GK ORLEN.

Od poniedziałku 17 maja br. rozpoczynają się szczepienia w Grupie ORLEN, w ramach programu, który objął wszystkie Spółki GK. ​

Zgodnie z informacją otrzymaną z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych, szczepienia będą realizowane szczepionką firmy AstraZeneca.

Spośród pracowników Grupy ORLEN, chęć zaszczepienia zadeklarowało kilka tysięcy osób. Mamy przy tym świadomość, że część pracowników skorzystała już ze szczepienia w ramach Narodowego Programu Szczepień. Z tego powodu trwa aktualizacja listy pracowników, którzy zadeklarowali chęć zaszczepienia. Zakończy się ona 15 maja br. Zależy nam, na pozyskaniu jak najbardziej precyzyjnych informacji w zakresie liczby osób ostatecznie zainteresowanych szczepieniem u pracodawcy. Informacja ta wpływać będzie bowiem na sprawne przeprowadzenie szczepień, jak i liczbę zamawianych przez nas szczepionek.

Biorąc powyższe pod uwagę, uprzejmie prosimy o świadome i odpowiedzialne podejmowanie decyzji w tym zakresie. W przypadku, gdy nie są Państwo zainteresowani udziałem w programie szczepień to osoby, które złożyły deklarację w wersji:

• elektronicznej prosimy o kliknięcie w link: https://projektywew.orlen.pl/aplikacje/covid19/_layouts/f2hOrlenCov/orlen_cov_finish.aspx i następnie kliknięcie „Wycofaj zgłoszenie”,

• papierowej, prosimy o kontakt z Działami Kadr w poszczególnych spółkach Grupy ORLEN.

Obszar Kadr PKN ORLEN

Podziel się ze znajomymi:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin