Premia inflacyjna dla Pracowników PKN ORLEN S.A.

Uprzejmie informujemy, że w odpowiedzi na wniosek trzech reprezentatywnych Organizacji Związkowych działających w PKN ORLEN S.A., tj.: Organizacji Międzyzakładowej NSZZ ,,Solidarność” PKN ORLEN S.A.,  Międzyzakładowego Branżowego Związku Zawodowego w GK PKN ORLEN S.A. oraz Międzyzakładowego Związku Zawodowego Pracowników Ruchu Ciągłego w G.K. PKN ORLEN S.A.  oraz w wyniku prowadzonych rozmów w sprawie wypłaty premii inflacyjnej dla Pracowników PKN ORLEN S.A. oraz Spółek GK ORLEN, w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy pozytywną decyzję w tej sprawie od Prezesa Zarządu – Dyrektora Generalnego PKN ORLEN S.A. Pana Daniela Obajtka.

Zgodnie z decyzją w m-cu wrześniu Pracownicy PKN ORLEN S.A. otrzymają wypłatę jednorazowej nagrody w wysokości 4.000,00 zł ( brutto).

Aktualnie oczekujemy na formalne odpowiedzi na pisma, które skierowaliśmy w tej sprawie do Pracodawców w Spółkach GK, liczymy na dobre wieści o wypłacie nagród w wysokości takiej jak w PKN ORLEN S.A.

Mamy nadzieję, że efekt naszych uzgodnień spotka się z Państwa aprobatą.

Cieszymy się, że nasza wspólna inicjatywa przyniosła pozytywne korzyści dla Pracowników PKN ORLEN S.A. oraz Spółek GK ORLEN, w których działają nasze organizacje związkowe.

Poniżej pismo Pana Prezesa.