Rabat dla członków NSZZ “Solidarność” na stacjach PKN ORLEN.

Na podstawie umowy podpisanej przez Komisję Krajową NSZZ „Solidarność” z PKN ORLEN S.A. członkowie Związku NSZZ “Solidarność” mogą na wybranych Stacjach PKN ORLEN wyrobić Kartę Rabatową. Dzięki niej uzyskają rabat przy zakupie paliw i artykułów w Stop Cafe na wszystkich Stacjach Orlen i Bliska.

Każdy zainteresowany członek naszego związku, aby otrzymać kartę rabatową BiznesTank musi najpierw – o ile nie posiada – wyrobić elektroniczną legitymację członkowską NSZZ „Solidarność”. W tym celu należy się zwrócić do Biura naszej organizacji związkowej i wypełnić odpowiedni wniosek.

Poniżej procedura i warunki, jakie trzeba spełnić, aby móc skorzystać z rabatów:

• Osoby, które wyrażą chęć posiadania karty rabatowej ORLEN, muszą udać się na jedną z dedykowanych stacji paliw, aby odebrać kartę rabatową.
  • Karta będzie wyrabiana na podstawie Legitymacji Członkowskiej NSZZ Solidarność.
  • Karta ORLEN Biznes Tank przypisana jest do konkretnego pojazdu i jego numeru rejestracyjnego.
  • Koszt wyrobienia karty wynosi 1 zł.

Dedykowane stacje benzynowe Orlen z Płocka i okolic, na których można wyrobić kartę rabatową:

Płock

ul. Wyszogrodzka 123

ul. Piłsudskiego 2

ul. Chemików 4

Gostynin

ul. Płocka 44

Płońsk

ul. Warszawska 78A

Sierpc

ul. Reymonta 76

Wykaz wszystkich stacji paliw na terenie kraju, dostępny jest w naszym Biurze.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Uwaga! Rabat nie łączy się z innymi już posiadanymi przez Pracownika.