Spotkanie organizacji związkowych z Prezesem Zarządu PKN ORLEN S.A. Danielem Obajtkiem

W ubiegły czwartek 19 kwietnia br. odbyło się spotkanie trzech reprezentatywnych organizacji związkowych w PKN ORLEN tj.  OM NSZZ Solidarność, MBZZ i MZZPRC z Prezesem Zarządu Panem Danielem Obajtkiem.

Wśród poruszanych tematów znalazła się m.in kwestia połączenia PKN ORLEN i Grupy Lotos oraz doniesień medialnych, jakie w ostatnim czasie zrodziły się wokół tematu.

Chciałbym Państwa przede wszystkim uspokoić – powiedział Prezes Daniel Obajtek – Na dzień dzisiejszy mamy podpisany list intencyjny, w którym mowa jest o tym, że to ORLEN kupuje LotosNie ma żadnej zmiany koncepcji, jak ta zadeklarowana właśnie w liście intencyjnym. Natomiast wszystkie kwestie trzeba dokładnie przeanalizować pod kątem korzyści dla firmy – dodał prezes.

W spotkaniu obok Prezesa Zarządu wzięła udział Jadwiga Lesisz, Członek Rady Nadzorczej delegowany do czasowego wykonywania czynności Członka Zarządu ds. Inwestycji i Zakupów PKN ORLEN.

Podczas spotkania Prezes nawiązał do swojej niedawnej wizyty w spółce ANWIL, a w dalszej części spotkania Przewodniczący organizacji związkowych rozmawiali na aktualne tematy z Wiolettą Kandziak, Dyrektorem Wykonawczym ds. Kadr.

Podziel się ze znajomymi:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin