Szczepienia przeciwko COVID-19 w GK ORLEN

W ubiegłym tygodniu Rząd przekazał informację o możliwości organizowania przez pracodawców szczepień przeciwko COVID-19. PKN ORLEN S.A. podjął decyzję o przystąpieniu Grupy ORLEN do tego programu.

Z uwagi na fakt, że warunkiem uruchomienia szczepień jest wyrażenie chęci zaszczepienia przez przynajmniej 500 pracowników, w przyszłym tygodniu planowane jest uruchomienie w Intranecie elektronicznej deklaracji, za pomocą której będzie możliwe zgłoszenie się do zaszczepienia.

To pierwszy krok, który umożliwi oszacowanie liczby osób zainteresowanych szczepieniem, a następnie zaplanowanie i zorganizowanie procesu szczepień dla pracowników Grupy ORLEN.

W ramach kolejnych działań komunikowane będą daty i zasady wykonywania szczepień. Na ten moment szacowany termin realizacji szczepień to miesiąc maj br. – w przypadku zmiany tego terminu będziemy Państwa o tym informować.

Jednocześnie zaznaczamy, że ważnym jest, aby pracownicy którzy zgłosili się już do szczepienia w ramach Narodowego Programu Szczepień, nie wycofywali swoich zgłoszeń, aby nie zamykać sobie tym sposobem możliwości zaszczepienia.

O dalszych decyzjach i działaniach w przedmiotowej sprawie, będziemy Państwa informować na bieżąco.

Podziel się ze znajomymi:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin