Szczepienia przeciwko grypie.

Informujemy, że szczepienia dostępne są dla kolejnej grupy wiekowej –  z uwagi na ograniczoną liczbę szczepionek, do CM Medica proszeni są pracownicy GK ORLEN powyższej 50 roku życia, posiadający abonament na świadczenia medyczne. Należy zgłosić się do 23 października. Przed szczepieniem jest obowiązkowa kwalifikacja lekarska, na którą należy umawiać się w poniższych placówkach:

​CM Medica Płock – pod nr telefonów: 24 364 70 00 lub 24 364 77 00,  informując, że jest to wizyta przed szczepieniem przeciwko grypie. Szczepienia będą wykonywane w przychodni przy ul. Chemików 7.

CM Medica Oddział PROF. MED. we Włocławku – pod numerem telefonu: 54 421 03 60, informując, że jest to wizyta przed szczepieniem przeciwko grypie. Szczepienia będą wykonywane w przychodni przy ul. Toruńska 222.

W celu realizacji szczepień w poszczególnych lokalizacjach w Płocku i Włocławku, będzie także pracował zespół wyjazdowy CM Medica.

Warunkiem przybycia takiego zespołu jest:

– min. 20 osób w jednej lokalizacji,

– udostępnienie pomieszczenia z dostępem do bieżącej wody,

– dokonanie zgłoszenia z wyprzedzeniem trzech dni roboczych na adres mailowy: kontakt@cmmedica.pl, ze wskazaniem lokalizacji i osoby do kontaktu.

Pacjenci posiadający abonamenty medyczne w CM Medica, w których zakres wchodzi usługa szczepienia przeciwko grypie, którzy zgłoszą się na szczepienie z własną szczepionką, będą mieli możliwość uzyskania zwrotu kosztów zakupu preparatu, po przedłożeniu imiennej faktury za zakup szczepionki w aptece stacjonarnej. Fakturę wraz z wnioskiem o zwrot kosztów należy złożyć lub przesłać na adres wskazany na formularzu wniosku. W tym przypadku także będzie konieczna konsultacja lekarska przed szczepieniem.

Jeśli chodzi o zasady szczepień u pozostałych operatorów medycznych na terenie Polski: LuxMed, EnelMed i PZU wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronach internetowych tych operatorów.

O wszystkich zmianach dotyczących szczepień przeciwko grypie będziemy na bieżąco informować.

Podziel się ze znajomymi:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin