Telenegocjacje w Spółkach GK PKN ORLEN.

W związku z szerzeniem się na terenie naszego kraju choroby zakaźnej mogącej mieć wpływ na bezpieczeństwo pracowników oraz funkcjonowanie PKN ORLEN S.A. lub Spółek Grupy Kapitałowej ORLEN, wprowadzony został w PKN ORLEN S.A. i Spółkach GK ORLEN II poziom reagowania na zagrożenia związane z wystąpieniem choroby zakaźnej.

Z powodu wyłączenia możliwości spotkań oraz w związku z faktem, że epidemia koronawirusa rozwija się z każdym dniem coraz bardziej, organizacje związkowe ustaliły z Pracodawcami Spółek GK, że nie będą czekać z negocjacjami wzrostu wynagrodzeń na 2020 rok i od jutra, tj. od 26 marca br. rozpoczynają negocjacje płacowe w formie telekonferencji.

W najbliższym czasie w tej formule odbędą się negocjacje:

– 26 marca w ORLEN Paliwa Sp. z o.o.

– 27 marca w ORLEN Laboratotium S.A.

– 30 marca w ORLEN Koltrans S.A.

Trwają ustalenia w sprawie wyznaczenia terminów telco w: ORLEN Eko, ORLEN Projekt i ORLEN Centrum Serwisowe.

O szczegółach będziemy Państwa informować na bieżąco.