Wiadomości związkowe

W dniu 01 września 2014 r. OM NSZZ „Solidarność” spotkała się z Zarządem Spółki Orlen Wir.
Na spotkaniu omawiana była bieżące sytuacja firmy, a także problemy nurtujące pracowników. Między innymi poruszany był temat planowanego powołania nowej spółki serwisowej. Usłyszeliśmy, że spółka na razie skupia się na bieżących pracach remontowych, a dopiero później będzie można wrócić do tego tematu.

W dniu 02 września 2014 r. OM NSZZ „Solidarność” spotkała się z Członkiem Zarządu ds. Produkcji Krystianem Paterem, Przewodniczącym Rady Nadzorczej Orlen Laboratorium Rafałem Trzebińskim oraz Panią Dyrektor Biura Zarządzania Relacjami Społecznymi Anną Lewandowską-Romanowską. Tematem spotkania były zmiany schematu organizacyjnego Spółki Orlen Laboratorium oraz sposobu pozyskiwania zleceń w przetargach. Otrzymaliśmy informację, że zmiana dotycząca sposobu pozyskiwania zleceń dotyczy niewielkiej części działalności spółki i nie powinna mieć wpływu na całą działalność firmy.

W dniu 02 września 2014 r. OM NSZZ „Solidarność” spotkała się z Prezesem Zarządu spółki Netia oraz Zarządem Spółki Petrotel. Na spotkaniu omawiana była bieżące sytuacja firmy, a także problemy nurtujące pracowników. W całej grupie Netia opracowywana jest nowa strategia mająca na celu powodowanie wzrostu całej grupy. Otrzymaliśmy zapewnienie, że w samej spółce Petrotel nie ma zagrożeń dla pracowników.

Podziel się ze znajomymi:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin