Wybory Społecznych Inspektorów Pracy oraz Zakładowego Społecznego Inspektora Pracy w PKN ORLEN S.A.

W tym roku kończy się czteroletnia kadencja Społecznych Inspektorów Pracy oraz Zakładowego Społecznego Inspektora Pracy w PKN ORLEN S.A. Organizacje Związkowe, które zadeklarowały udział w pracach Międzyzwiązkowej Komisji Wyborczej ds. wyborów Społecznej Inspekcji Pracy PKN ORLEN S.A. :

• Międzyzakładowy Związek Zawodowy Pracowników Ruchu Ciągłego w G.K. PKN ORLEN S.A.;
  • Organizacja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność PKN ORLEN S.A.;
  • Międzyzakładowy Branżowy Związek Zawodowy w G.K. PKN ORLEN S.A.;
  • Międzyzakładowy Związek Zawodowy Pracowników PKN ORLEN S.A. i Grupy Kapitałowej;

przyjęły Regulamin wyborów.

Obecnie trwają przygotowywania do wyborów, które rozpoczną się po wydaniu przez Pracodawcę Komunikatu po uzgodnieniu schematu organizacyjnego i struktury SIP.