WYCIECZKA

Organizacja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” PKN ORLEN S.A.  organizuje autokarową wycieczkę na Węgry ( Budapeszt – Szentendre – Eger)

Termin:  28 kwietnia – 2 maja 2018 r.

Program wycieczki:

Dzień I

godz. 02:00 – wyjazd autokaru – przejazd do Budapesztu i krótkie zwiedzanie Budapesztu : Wzgórze Gellerta (panorama miasta, Cytadela, Pomnik Wolności), przejazd do hotelu zakwaterowanie, czas na odświeżenie, kolacja po posiłku wieczorny rejs statkiem po Dunaju . Powrót do hotelu na nocleg.

Dzień II

Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem z którym udamy się na , zwiedzanie: Szentendre – malowniczo położona miejscowość z krętymi uliczkami, kolorowymi domami, wąskimi zaułkami, spacer promenadą naddunajską, przejazd do Budapesztu, zwiedzanie miasta: Buda-Wzgórze Zamkowe, Starówka (Pałac Królewski, kościół Macieja pod wezwaniem NMP, Pomnik Św. Trójcy, Pomnik Św. Stefana, Baszta Rybacka Powrót do hotelu, przejazd na – wieczór węgierski w Czardzie węgierskiej bogate menu z nieograniczoną ilością alkoholu, występ artystyczny, muzyka do tańca do 23:00. Po zabawie przejazd do hotelu, nocleg.

Dzień III

Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem: cd. zwiedzania miasta Budapeszt. Wyspa Małgorzaty, Parlament, Bazylika Św. Stefana, Centrum Pesztu (główny deptak ul. Vaci). Aleja Andrzeja PI. Bohaterów, Park Miejski, Zamek Vajdahund, czas wolny, zakupy. Powrót do hotelu na obiadokolację w hotelu, nocleg.

Dzień IV

Śniadanie, wykwaterujemy się z hotelu i pojedziemy do Egeru, stolicy Węgierskiej Byczej Krwi. Najsłynniejszego obok Tokaju wina węgierskiego. Po dwóch godzinach jazdy dotrzemy do miasta, gdzie udamy się na godzinny spacer po centrum: zobaczymy Minaret, Zamek Egerski, plac lstvana Dobo i Bazylikę. Po tym udamy się do Doliny Pięknej Pani słynącej z kilkudziesięciu wydrążonych w tufie piwniczek winnych. W jednej z nich, dostąpimy zaszczytu degustacji wina. Po degustacji będzie możliwość zakupu wina. Obiad. Po posiłku – wyjazd w drogę powrotną do Polski przyjazd około 01:00 – 02:00.

Cena: 1160,00 zł, zawiera:

  • 3 noclegi w Budapeszcie, hotel 3***
  • 3 śniadania
  • 2 kolacje
  • 1 uroczystą kolację węgierską z muzyką
  • 1 obiad w Egerze z degustacją wina
  • rejs statkiem po Dunaju
  • przewodnika w Budapeszcie i Szentendre
  • opiekę pilota podczas całej podróży
  • ubezpieczenie KL, NNW
  • przejazd autokarem wyposażonym w klimatyzację, video, barek, WC

Uwaga! Zapisy do końca lutego 2018 r.

Członkowi związku przysługuje dofinansowanie, natomiast osoba towarzysząca ponosi pełną odpłatność za wyjazd.

Więcej informacji udziela Biuro Związku – tel 24 256 68 16, budynek 06, pok.20.

Podziel się ze znajomymi:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin