Wypłata na życzenie – korzystaj ze swojego wynagrodzenia przed terminem wypłaty.

Od 1 czerwca pracownicy PKN ORLEN mają możliwość natychmiastowej wypłaty części swojego wynagrodzenia w aplikacji mobilnej Symmetrical.
​Dostawcą rozwiązania jest Symmetrical.ai, firma technologiczna, z którą PKN ORLEN rozpoczął współpracę w ubiegłym roku w ramach programu akceleracyjnego Space3ac Scale Up II przeprowadzając pilotaż rozwiązania. W tym roku rozwiązanie będzie dostępne dla wszystkich pracowników.

Aby móc korzystać z Wypłaty na życzenie należy złożyć wniosek o dostęp do Wypłaty na życzenie w Selfservice. Wniosek w SSEGK można złożyć od dzisiaj, tj. od 31 maja, a wypłaty w aplikacji będą możliwe już od 1 czerwca. Po akceptacji wniosku SSEGK należy zainstalować aplikację Symmetrical na swoim smartfonie korzystając z danych do logowania. Pieniądze znajdą się na rachunku w ciągu kilku minut. Wynagrodzenie za pracę wypłacane pod koniec miesiąca zostanie pomniejszone o kwoty wypłacone na życzenie w aplikacji. Cały proces jest całkowicie mobilny.

Jak to działa ? W aplikacji Symmetrical zlecenia wcześniejszych wypłat można dokonywać między 1. a 20. dniem miesiąca. Maksymalny limit wszystkich wypłat w danym miesiącu wynosi 1500 zł. Za każdą zrealizowaną wypłatę pobierana jest opłata 5 zł, a w czerwcu dwie pierwsze wypłaty są bezpłatne.

Podwójna korzyść – bezpłatny dostęp do edukacji finansowej. W aplikacji jest bezpłatna funkcja edukacji finansowej, z której można dowiedzieć się m.in. jak zadbać o swoje finanse osobiste. Wypłata_dlaczegowarto.jpg

Więcej informacji znajduje się w Regulaminie Wypłaty na życzenie w zakładce Benefity pracownicze w pakiecie Komfort: Wypłata na życzenie​.

Podziel się ze znajomymi:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin