Zbiórka pieniążków na Chore Dzieci.

Nasza Organizacja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” PKN ORLEN S.A. prowadzi akcję zbiórki pieniążków dla chorej Zosi Paczwy. Stan dziecka w ostatnich dniach się pogorszył, nie jest w stanie samodzielnie oddychać. Ważna i cenna jest więc każda złotówka!!!!

Na dzień dzisiejszy wpłaciliśmy na konto Fundacji Siepomoga z przeznaczeniem na leczenie Zosi łącznie kwotę 3.005,12 zł. Są to pieniążki, które zebraliśmy wśród naszych członków i sympatyków.

Dziękujemy tym wszystkim, którzy włączyli się do akcji i dalej chcą pomagać. Szczególne podziękowania kierujemy do Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku oraz do Pracowników Centrum Edukacji i Zespołu Szkół Centrum Edukacji. Jesteśmy pełni podziwu dla ich empatii, zaangażowania i wrażliwości na potrzeby innych ludzi.

Akcja trwa dalej, w naszym Biurze stoi puszka, do której można wrzucać datki. Zapraszamy tych z Państwa, którzy chcą wesprzeć zbiórkę i zbierać pieniążki dla małej Zosi na swoich wydziałach lub Spółkach.

https://www.siepomaga.pl/waleczna-zosia

Do naszej Organizacji wpłynęła również prośba o pomoc dla chorego Maleństwa – Antosia Prackiego. Antoś ma 4 miesiące – diagnozy są bezlitosne, guz mózgu i nowotwór obu oczek. Przed nim najtrudniejsza walka na śmierć i życie. Liczy się każda godzina!

Decyzją Prezydium Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” PKN ORLEN S.A. przekazaliśmy na leczenie Antosia kwotę 500 zł.

https://www.siepomaga.pl/antos-pracki

Kierujemy do Państwa prośbę o kontynuowania akcji i pomoc dla Chorych dzieci.

Otwórzcie serca, zaangażujcie się by razem z nami ratować życie !

Podziel się ze znajomymi:Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin