Związkowa spółka DomS przedstawia specjalną ofertę dla członków Solidarności!

Związkowa spółka DomS zarządza siedmioma ośrodkami wypoczynkowymi na Podhalu, w górach opawskich oraz w Polsce centralnej. Najbardziej popularnym ośrodkiem jest hotel HYRNY w Zakopanem, który znajduje się tuż przy Krupówkach. Spółka przedstawia bardzo atrakcyjną ofertę dla członków Solidarności.
Trzy ośrodki w Spale, dwa w Zakopanem, jeden w Bukowinie Tatrzańskiej i jeden w Jarnołtówku, to baza wypoczynkowa związkowej spółki DomS. Urokliwe miejsca, otoczone setkami kilometrów szlaków turystycznych, zatopione w bogatej historii, to doskonała okazja do wypoczynku, organizacji związkowych szkoleń oraz wszelkich związkowych imprez.