Małgorzata Szuszczewicz
-
Ostatnie pożegnanie…
Uprzejmie informujemy, że uroczystości pogrzebowe naszego Kolegi Śp. Rafała Łęckiego odbędą się w dniu jutrzejszym tj. 17 sierpnia o godz. 10.00 na cmentarzu parafialnym parafii pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Limanowskiego. W uroczystości weźmie udział delegacja naszej organizacji z pocztem sztandarowym.
-
Sprzątamy świat i pomagamy środowisku.
W dniu 5 sierpnia br. na zaproszenie Dyrektora Biura Gospodarki Wodno-Ściekowej PKN ORLEN Andrzeja Wachowskiego uczestniczyliśmy w akcji „Sprzątanie świata”. W akcji zorganizowanej na terenie Hydroelektrowni nad Wisłą wzięło udział ok. 50 osób z Obszaru Biura Gospodarki Wodno-Ściekowej, Biura Ochrony Środowiska, ORLEN Eko, ORLEN Serwis, a także zaproszeni goście, w…
-
Kondolencje.
„Odchodzimy w chwili, kiedy moglibyśmy rozpoczynać życie…” Z wielkim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dnia 11 sierpnia 2022 roku po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Nasz Kolega Śp. Rafał Łęcki. Ceniliśmy Go jako związkowca, serdecznego i życzliwego Kolegę. Będzie nam bardzo brakowało jego pasji i energii, na zawsze pozostanie w…
-
List Prezesa Daniela Obajtka – połączenie z Grupą LOTOS.
Poniżej list Prezesa Daniela Obajtka do pracowników GK ORLEN dotyczący połączenia PKN ORLEN i LOTOSU.





